poniedziałek, 9 kwietnia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Wilczak, Okole

Przegląd inwestycji mieszkaniowych realizowanych na osiedlach Wilczak oraz Okole. Tym razem pięć placów budowy z trzema żurawiami.Pod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Czerwonego Krzyża 13 (Wilczak) - jedyna budowa jaką udało się odwiedzić jeszcze przed opadami śniegu. Budynek wielorodzinny w którym powstanie 29 mieszkań. Inwestycję prowadzi firma Ebud Dom. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 23/29 (stan na 08.04.2018). Wizualizacje pochodzą od dewelopera Ebud dom.
Na Wzgórzu 33 (Wilczak) - budynek wielorodzinny w którym powstanie 40 mieszkań. Inwestycję prowadzi firma Strobud Prefabrykacja. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 19/40 (stan na 08.04.2018). Wizualizacja pochodzi ze strony inwestycji.


Przy IV Śluzie (Wilczak) - budowa dwóch budynków wielorodzinnych z łącznie 110 mieszkaniami. W pierwszym przewidziane jest 65 mieszkań, w drugim 45. Pod budynkami znajdować się będą hale garażowe. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 74/110 (stan 08.04.2018). Wizualizacja została udostępniona przed inwestora Red Co.Grunwaldzka 62 (Okole) - zespół dwóch budynków mieszkalnych budowanych na Okolu. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: brak danych. Wizualizacja pochodzi ze strony projektanta.

Garbary 4 (Okole) - budynek wielorodzinny z częścią handlowo-usługową na poziomie parteru. Inwestorem jest Colian Developer, nie są znane szczegóły inwestycji. Obiekt ma powstać w miejscu dawnej fabryki cukierków Jutrzenka. Wyburzanie zabudowy przy ulicy Garbary rozpoczęło się w styczniu. Brak informacji o liczbie mieszkań, budowa prawdopodobnie nie rozpocznie się w tym roku Wizualizacja pochodzi ze strony inwestora.3 komentarze:

 1. Pan Kolański nie jest poważny. Zarządza koncernem cukierniczym i gdyby tylko chciał, postawiłby drugie Haven (i pewnie szybciej i drożej sprzedał, niż Nordic). A chce zrobić slums. Mam nadzieję, że nie dostanie pozwolenia na budowę. Pogonić dziada. Niech sprzeda działkę poważnemu deweloperowi. W tej lokalizacji powinna drogo się sprzedać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super fotki, i jeszcze taka mała sugestia, wczoraj pewna grupa na fb wrzuciła zdjęcia inwestycji z Fordonu, także dobrze by było jakby zdjęcia nie pokrywały się ze sobą i jeśli planujesz obchód Fordonu to może tak za ok. 2 tygodnie? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie Fordon, ale na pewno nie w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Nie chcę robić za dużo wpisów w jednym tygodniu o mieszkaniach. W tym tygodniu może jeszcze Szwederowo objadę i wrzucę :)

   Usuń