czwartek, 12 kwietnia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Śródmieście, Zawisza

Przegląd inwestycji mieszkaniowych realizowanych na osiedlach Śródmieście oraz Zawisza. Tym razem pięć placów budowy z dziewięcioma budynkami.Pod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Villa Chwytowo (Śródmieście) - inwestycja realizowana przy ulicy Chwytowo, w pobliżu ulicy Poznańskiej. Budynek przy Chwytowo to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny w którym znalazło się 15 mieszkań i lokal usługowy oraz budynek oficyny w którym znalazło się 8 mieszkań. Inwestorem jest firma ECP Developer. Ostatnia relacja z budowy pojawiła się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 7/23 (stan na 11.04.2018). Wizualizacje pochodzą ze strony inwestora.

Poznańska 24 (Śródmieście) - inwestycja Rodźko Dewelopment w miejscu wyburzonego niewielkiego domku. Obiekt przy Poznańskiej to pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny w którym znajdzie się 49 mieszkań. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 4/49 (stan na 28.01.2018). Wizualizacje pochodzą ze strony dewelopera.


Czartoryskiego 18 (Śródmieście) - inwestycja w pobliżu Wyspy Młyńskiej. Budynek przy Czartoryskiego to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny w którym znajdzie się 20 mieszkań. W ubiegłym roku przeprowadzono prace archeologiczne. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w styczniu. Ilość wolnych mieszkań: brak danych. Wizualizacje pochodzą z portalu Rynek Pierwotny.Leśny Zakątek 2 (Zawisza) - kolejny etap inwestycji Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wcześniej, po sąsiedzku, zakończyły się prace przy budowie Leśnego Zakątka (trzy budynki). Trwa drugi etap w ramach którego powstanie kolejne pięć budynków, obecnie prowadzona jest sprzedaż na cztery z nich (150 mieszkań). Zdjęcie z lotu ptaka powstało około 20 marca. Ostatnie zdjęcia pojawiły się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 12/150 (stan 11.04.2018). Wizualizacje pochodzą ze strony dewelopera.

Osiedle Impresja (Zawisza) - zespół czterech budynków mieszkalnych w pobliżu wcześniej prezentowanego Leśnego Zakątka, inwestorem jest Red Co. Budowa pierwszego i drugiego (od drogi) już się zakończyła. Trwają prace przy elewacji trzeciego budynku oraz wznoszenie konstrukcji czwartego. Zdjęcie z lotu ptaka powstała około 20 marca, Osiedle Impresja to inwestycja na drugim planie. Ostatnie zdjęcia tej inwestycji pojawiły się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 18/112 (stan 11.04.2018). Wizualizacja pochodzi ze strony dewelopera.

4 komentarze:

 1. Róznica pomiędzy jakością wykończenia elewacji z wizualizacji a stanem faktycznym jest na Chwytowie porażająca. Zwykłe oszustwo. Takie rozbieżności powinny być podstawą dla odmowy wydania pozwolenia na użytkowanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie na wizualizacji płytki a w rzeczywistości tynk. W pierwszej chwili myślałem że to jakiś budynek TP S.A. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ta żółta barierka na Chwytowie to jakiś żart...

  OdpowiedzUsuń
 4. "Villa Chwytowo"... Tą barierką już całkowicie dojeCHali. DO WYBURZENIA! Jeszcze niech Colian postawi takiego kaszalota po Jutrzence, to już Bydgoszczy nie będzie, będzie BRZydgoszcz. Kto na to pozwala i KTO TO KUPUJE (chyba, że dali się zarobić w konia na wizualizacji, DO SĄDU). Gnoje szpecą miasto.

  OdpowiedzUsuń