wtorek, 17 kwietnia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Bocianowo, Skrzetusko

Przegląd inwestycji mieszkaniowych realizowanych na osiedlach Bocianowo oraz Skrzetusko. Tym razem pięć inwestycji, które realizuje czterech deweloperów, w tym dwie nieprezentowane do tej pory.Pod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Osiedle Paryskie (Skrzetusko) - zespół sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Trwa budowa piątego oraz szóstego budynku, inwestycję prowadzi firma Budlex. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 70/155 w piątym i szóstym budynku (stan na 16.04.2018). Wizualizacje pochodzą ze Oferty mieszkań.

Moniuszki 16 (Skrzetusko) - inwestycja realizowana przy ulicy Moniuszki w pobliżu wyburzonego Torbydu. W budynku znajdzie się siedem mieszkań, inwestorem jest Firma Handlowa Galczewski. Inwestycja nie była wcześniej prezentowana na stronie. Brak informacji o liczbie wolnych mieszkań, nie ma też wizualizacji.City Park (Bocianowo) - zespół budynków mieszkalnych powstających przy ulicy Chodkiewicza w pobliżu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Inwestycja prowadzona jest przez IQ Development. Zakończyła się budowa drugiego z 50 mieszkaniami, rozpoczęła się budowa trzeciego z 47 mieszkaniami. Będzie to ostatni etap inwestycji. Ostatnia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 22/37 (stan 17.04.2018). Wizualizacja pochodzi ze strony inwestora.


Melody Park (Bocianowo) - budynek mieszkalny powstający na do tej pory zdegradowanym terenie w pobliżu niewielkiego zbiornika wodnego. Tuż obok kampusu Akademii Muzycznej, którego budowa powinna rozpocząć się w tym roku. Inwestorem jest Folwark Deweloper. W budynku powstają 74 mieszkania. Ostatnia relacja z budowy pojawiła się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 29/74 (stan na 17.04.2018). Wizualizacja pochodzi ze strony inwestora.Sens (Bocianowo) - trzy budynki mieszkalne powstające na do tej pory zdegradowanym terenie w pobliżu niewielkiego zbiornika wodnego. Tuż obok kampusu Akademii Muzycznej, którego budowa powinna rozpocząć się w tym roku. Inwestorem jest Budlex, obecnie trwa budowa pierwszego z trzech obiektów. W budynku powstaje 70 mieszkań. Inwestycja nie była prezentowana na stronie. Wolnych mieszkań: 32/70 (stan na 17.04.2018). Wizualizacja pochodzi ze strony inwestora.3 komentarze:

  1. Nie rozumiem "sensu" nadawania nazw każdemu nowo budowanemu blokowi. Adres już nie wystarczy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Moim zdaniem super, że takie miejsca powstają, ponieważ pojawiają się nowe miejsca do zamieszkania i wiele osób ma szansę na zamieszkanie w jakimś nowoczesnym budynku z ciekawą architekturą. Na stronie https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-ogrodkiem-wroclaw/ możecie sprawdzić sobie, jakie piękne mieszkania są do dyspozycji we Wrocławiu.

    OdpowiedzUsuń