czwartek, 5 kwietnia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Jary, Górzyskowo, Wzgórze Wolności

Przegląd inwestycji mieszkaniowych realizowanych na osiedlach Jary, Górzyskowo oraz Wzgórze Wolności. Tym razem pięć placów budowy na których pracują cztery żurawiePod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Jaskółcza 30 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny w którym znajdzie się 17 mieszkań. Inwestycje zlokalizowaną na Górzyskowie prowadzi Ogbud. Ostatnie zdjęcia postępów prac pojawiły się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 11/17 (stan na 05.04.2018)
Źródło: ogbud-bydgoszcz.com.pl
Jaskółcza 24 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny. Inwestycje zlokalizowaną na Górzyskowie prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Brdą. Nie jest znana łączna liczba mieszkań. Ostatnie zdjęcia postępów prac pojawiły się na stronie w styczniu. Brak danych odnośnie wolnych mieszkań
Źródło: smnadbrda.pl


Strzelecka 12 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny. Inwestorem jest Bydgoskie Centrum Budownictwa, nie są znane szczegóły inwestycji. Do jesieni deweloper nie zamierza ich zdradzić, wiadomo jedynie że budynek został zaprojektowany przez firmę Arus. Ostatnie zdjęcia postępów prac pojawiły się na stronie w styczniu. Brak danych odnośnie wolnych mieszkańHuzarska 2 (Jary) - budynek mieszkalny, który powstanie na granicy osiedla Jary i Wilczak. Inwestorem jest Budstol Invest. W środku powstanie 10 mieszkań. Inwestycja nie była wcześniej prezentowana na stronie. Obecnie trwa sprzątanie terenu pod inwestycję. Brak danych odnośnie wolnych mieszkań
Źródło: budstol-invest.pl
Słowiańska (Wzgórze Wolności) - budynek mieszkalny w kształcie litery C na tyłach galerii handlowej Zielone Arkady. Inwestorem jest SM Budowlani. Ostatnie zdjęcia pojawiły się na stronie w styczniu. Wolnych mieszkań: 13/94 (05.04.2018)
Źródło: smbudowlani.pl5 komentarzy:

 1. Ul. Słowiańska ma termin na koniec września. Sądząc po postępach prac to marne szanse.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca września spółdzielnia ma przekazać kupującym mieszkania, a termin zakończenia budowy to 01.08.2018

   Usuń
  2. byłem tam dzisiaj i mają o 3 miesiące przedłużony termin oddania

   Usuń
 2. oby na Słowiańskiej zmienili kolor budynku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałem że mieszkańcy bloków przy Słowiańskiej skarzyli się na ciemną ścianę ZA. Że mają teraz gorszy widok z okien i ciemniej. No to teraz będą mieli widok na nowy blok. Tyle że stojący znacznie bliżej niż ZA. Ciekawe co by uznali za gorsze ;)

  OdpowiedzUsuń