piątek, 12 stycznia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Szwederowo

Na Szwederowie w ostatnim czasie zauważalna jest większa liczba inwestycji mieszkaniowych. Szczególnie zauważalne jest to w starszej części osiedla. Tym razem, w mieszkaniowym placu budowy zostanie zaprezentowanych siedem inwestycji


Pod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Bielicka 8 i Leszczyńskiego 47 (Szwederowo) - zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowanych na Szwederowie. Obecnie trwa budowa pierwszego na rogu ulic Bielickiej i Leszczyńskiego, rozpoczęły się również prace w miejscu wyburzonego parterowego domku od strony ulicy Bielickiej. W budynku przy Bielickiej znajdzie się 17 mieszkań, na rogu Bielickiej i Leszczyńskiego 12. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 23/29 (stan na: 12.01.2018)
Źródło: Metro NieruchomościOrla 35a (Szwederowo) -  budynek mieszkalny wielorodzinny w pobliżu Doliny Pięciu Stawów. Nie są znane żadne szczegóły inwestycji. Poprzednie zdjęcia pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: brak danychCzackiego (Szwederowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny w którym znajdzie się 38 mieszkań. Budowa prowadzona jest na Szwederowie przez firmę Hempol. Ostatnie zdjęcia budowy pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: brak danych
www.proamar.pl
Kossaka 13 (Szwederowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny, inwestorem jest BWJ Nieruchomości. W budynku znajdzie się 18 mieszkań o powierzchni od około 30 do 50 m2 oraz trzy lokale usługowe. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 14/18 (stan: 12.01.2018)
Źródło: BWJ Nieruchomości

Nowa 9 (Szwederowo) - inwestycja firmy Ergocity na Szwederowie przy ulicy Nowej. Budynek biurowy przebudowywany jest na budynek mieszkalny. W czterokondygnacyjnym obiekcie znajdzie się 14 mieszkań o powierzchni od 39 do 71 m2. Na drugim piętrze przewidziano mieszkania z tarasami o powierzchni 30m2. Ostatnie zdjęcia inwestycji pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 9/18 (stan: 12.01.2018)
Źródło: ergocity.pl
Dąbrowskiego 11 (Szwederowo) - nowa inwestycja mieszkaniowa na Szwederowie. Budowa prowadzona jest przez firmę SKWT, nie była wcześniej prezentowana na stronie. Na działce pomiędzy ulicami Dąbrowskiego, a Norweską powstaną dwa budynki, w których znajdzie się 28 mieszkań i 12 garaży. Wolnych mieszkań: 7/28 (stan: 12.01.2018)
Źródło: dabrowskiego11.pl
Park Leszczyńskiego (Szwederowo) - zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, inwestorem jest Moderator Inwestycje. Obecnie w budowie jest pierwszy budynek z 20 mieszkaniami o powierzchni od około 33 do 84 m2. Inwestycja była wcześniej prezentowana jako zapowiedź. Wolnych mieszkań: 20/20 (stan: 12.01.2018)
Źródło: moderator-inwestycje.pl

10 komentarzy:

 1. Szwederowo to taki skansen, tam się czas zatrzymał. O ile w Bydgoszczy mamy coraz więcej ciekawych realizacji, tak na Szwederowie nie podoba mi się żadna inwestycja. Takie budynki budowano 10-15 lat temu. Bez polotu. I szkoda, że nowa zabudowa jest dopasowywana do tej z początku ubiegłego wieku, małe, niskie budynki. Powinien powstać jakiś masterplan dla Szwederowa z zabudową adekwatną do naszych czasów, po 5-8 pięter.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym istniejącym już i nieusuwalnym totalnym chaosem przestrzennym nic nie może znacząco pomóc temu obszarowi.

   Usuń
  2. Z tym istniejącym już i nieusuwalnym totalnym chaosem przestrzennym nic nie może znacząco pomóc temu obszarowi.

   Usuń
  3. Z tym istniejącym już i nieusuwalnym totalnym chaosem przestrzennym nic nie może znacząco pomóc temu obszarowi.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bydgoszcz w budowie, ten ciekawy blok przy czackiego, dlaczego nie ma tego w ofercie sprzedazy? Ta inwestycja to jakaś mega zagadka, jakby budowali mieszkania wojskowe. Coś ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, inwestycja przy Czackiego to wielka zagadka. Inwestor zupełnie się tym nie chwali, co zrozumiałe przed budową (tam było wyjątkowo dużo protestów mieszkańców z sąsiednich bloków) tak teraz tego nie rozumiem. Może mieszkania są sprzedawana poprzez pośredników w biurach, bez wrzucania tego do internetu?

   Usuń
  2. Może być tak, że ktoś potrzebował dużych kosztów w poprzednim roku i nie opłacało mu się zawierać transakcji by nie robić przychodu. ;)

   Usuń
 4. Bydgoszcz w budowie, rynek mam w jednym palcu. Nie ma tego na 100% nigdzie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wielkie za twoją pracę i pasję!
  Stały czytelnik

  OdpowiedzUsuń