wtorek, 16 stycznia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Błonie, Górzyskowo

Kontynuacja styczniowego objazdu po inwestycjach mieszkaniowych. Tym razem padło na osiedle Górzyskowo i Błonie gdzie powstaje pięć budynków mieszkalnychPod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Pawia 2 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny w którym znajdą się 22 mieszkania. Budowa prowadzona jest na Górzyskowie przez Rodźko Dewelopment. Inwestycja została już niemal w całości ukończona. Ostatnie zdjęcia budowy pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 3/22 (stan na 16.01.2018)
Źródło: rodzko.com.pl

Jaskółcza 30 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny w którym znajdzie się 17 mieszkań. Inwestycje zlokalizowaną na Górzyskowie prowadzi Ogbud. Ostatnie zdjęcia postępów prac pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 15/17 (stan na 16.01.2018)
Źródło: ogbud-bydgoszcz.com.pl
Jaskółcza 24 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny. Inwestycje zlokalizowaną na Górzyskowie prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Brdą. Nie jest znana łączna liczba mieszkań. Ostatnie zdjęcia postępów prac pojawiły się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 3/x (stan na 16.01.2018)
Źródło: smnadbrda.pl
Strzelecka 12 (Górzyskowo) - budynek mieszkalny wielorodzinny. Inwestorem jest Bydgoskie Centrum Budownictwa, nie są znane szczegóły inwestycji. I do jesieni deweloper nie zamierza ich zdradzić, wiadomo jedynie że budynek został zaprojektowany przez firmę Arus. Inwestycja nie była prezentowana na stronie
Panorama (Błonie) - budynek mieszkalny z 85 mieszkaniami zlokalizowany na osiedlu Błonie w pobliżu jednostki NATO, szpitala pulmonologicznego oraz jednego z wydziałów Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego. Inwestorem jest Arkada-Invest, poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań nie ma od kilku miesięcy
Źródło: Arkada Invest


4 komentarze:

 1. Panorama, nie lubię nikogo obrażać, ale to trzeba być lemingiem, żeby dać 5 koła za kilka cegieł w budynku gdzie balkony rażą kiczem i tanizną...Do tego blok wciśniety w absurdalny sposób między dwa płoty, nie obejdziesz bloku od strony szpitala, bo tam płot....wyjdziesz od strony NATO, patrzysz a tam płot...Ktoś powie lokalizacja - ta, po bułki, przedszkola, szkoły wszędzie trzeba odpalić auto.
  Życzę miłego mieszkania tam, gratulacje dla developera za maksymalne obstrzyżenie owiec niskim kosztem - brawo to jest biznes!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Do jesieni nie zamierza ich zdradzać".
  Co za postawa inwestora - nikt go nie zna, a ten się boi ujawnić szczegółów. No ale chyba nie ma czym, skoro to projekt od Arusa :D

  Inwestorzy muszą zmienić swoją postawę, bo połowa ukrywa swoje wieści o budowach...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanko na ul. Na Wzgórzu stanął żuraw? Wiadomo co ma tam powstać?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, od niedawna stoi tam żuraw. Jest tam budowany budynek mieszkalny, ale to (według map Google) już jest Wilczak i zapraszam do tego wpisu: http://www.bwb.info.pl/2018/01/mieszkaniowy-plac-budowy-osowa-gora.html

   Usuń