czwartek, 18 stycznia 2018

[Mieszkaniowy plac budowy] Osowa Góra, Wilczak

Opady śniegu z ostatnich dni nie pozwalają na pokazywanie prac na inwestycjach drogowych, za to z mieszkaniowymi nie większego problemu. Dzięki temu możliwa jest kontynuacja styczniowego objazdu inwestycji mieszkaniowych. Tym razem pokazane zostaną trzy realizowane na Wilczaku i dwie na Osowej GórzePod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Osiedle Motylowe (Osowa Góra) - zespół trzech budynków mieszkalnych w których znajdzie się 16 mieszkań. Inwestycję prowadzi firma NU Homes. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 12/16 (połowa mieszkań jest w sprzedaży, kolejne wkrótce, stan na 18.01.2018)
Źródło: osiedlemotylowe.plPtasia Polana (Osowa Góra) - kolejny etap budowy "Ptasiej Polany", czyli zespołu dwóch budynków mieszkalnych (każdy w kształcie litery C). Obecny etap zakłada budowę około połowy drugiego budynku (25 z 43 mieszkań) Inwestycję prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 10/25 (18.01.2018)
Źródło: SIM

Czerwonego Krzyża 13 (Wilczak) - jedyna budowa jaką udało się odwiedzić jeszcze przed opadami śniegu. Budynek wielorodzinny w którym powstanie 29 mieszkań. Inwestycję prowadzi firma Ebud Dom. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 16/29 (stan na 18.01.2018)
Źródło: Ebud dom


Na Wzgórzu 33 (Wilczak) - budynek wielorodzinny w którym powstanie 40 mieszkań. Inwestycję prowadzi firma Strobud Prefabrykacja. Inwestycja w marcu 2017 roku prezentowana była jako zapowiedź. Wolnych mieszkań: 14/40 (stan na 18.01.2018)
Źródło: bydgoszcz.mertis.pl


Jeśli dobrze się przypatrzycie to na zdjęciu znajdziecie bałwana. Uprzedzając śmieszków - nie chodzi mi o pana budowlańca ;)

Przy IV Śluzie (Wilczak) - budowa dwóch budynków wielorodzinnych z łącznie 110 mieszkaniami. W pierwszym przewidziane jest 65 mieszkań, w drugim 45. Pod budynkami znajdować się będą hale garażowe. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w październiku. Wolnych mieszkań: 93/110 (stan 18.01.2018)
Źródło: Red Co

4 komentarze:

  1. Takie pytanie. Ile jest żurawi w Bydgoszczy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale beznadziejne sa te wszystkie bloczki na wszystkich osiedlach. Kopiuj wklej. Do tego wszystkie 3-4 pietra. Zenada. Tylko nieliczne trzymaja poziom. Atrium Park, Awiator i pare innych.

    OdpowiedzUsuń
  3. Poza RT, NA, Aviatorem i doslownie paroma innymi realizacjami (kiedyś jeszcze Atrium Park) wszystkie inwestycje mieszkaniowe są żenująco słabe. 2-4 pietrowe bezkształtne klocki niemal na jedno kopyto.

    OdpowiedzUsuń