poniedziałek, 16 października 2017

[Targi mieszkaniowe] Jesień 2017

Kolejne jesienne targi mieszkaniowe w hali Artego Arena za nami. Przez cały weekend osoby planujące zakup mieszkania w Bydgoszczy miały okazję w jednym miejscu porównać oferty kilkunastu deweloperów i pośredników nieruchomości. Rynek nieruchomości rozwija się coraz szybciej, jednak wystawców jakby z roku na rok coraz mniejOd ubiegłego poniedziałku na Bydgoszcz w budowie możecie obserwować kompleksowy przegląd inwestycji mieszkaniowych w Bydgoszczy. Do tej pory zostały zaprezentowane 33 budowy na których powstają setki lub nawet tysiące mieszkań. Nie jest to nawet połowa realizowanych i planowanych realizacji w mieście, jednak to wystarczyło aby pokazać więcej niż na targach mieszkaniowych.
W porównaniu do wiosennej edycji zabrakło (lub nie zauważyłem) takich firm jak Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Budlex, Skorbud, IQ Development. Mimo to zaprezentowano o jedną inwestycję niż pół roku temu. Pokazane zostały również dwie nowości, które nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć na Bydgoszcz w budowie. Folwark Deweloper zaprezentował wstępną wizualizację nowych zabudowań przy skrzyżowaniu ulic Siedleckiej i Karolowejskiej (Czyżkówko), w których powstanie 110 mieszkań. Natomiast Budstol-Invest zaprezentował nową inwestycję przy skrzyżowaniu ulic Czerwonego Krzyża i Huzarskiej (Jary), w niewielkim budynku powstanie 10 mieszkań.
Oficjalnie po raz pierwszy zaprezentowano również drugi etap Platanowego Parku na osiedlu Leśnym. Budowa pierwszego etapu powoli dobiega końca, a drugi powinien niedługo wystartować.
Huzarska2 (Jary) - nowa inwestycja Budstol-Invest


Siedlecka 22 (Czyżkówko) - nowa inwestycja Folwark Deweloper
Dzisiejszy wpis to również część jesiennego przeglądu inwestycji mieszkaniowych. Do tej pory zaprezentowano budowy wewnątrz niebieskiego wielokąta na poniższej mapie, budowę Nordic Astrum oraz inwestycje wewnątrz czerwonego wielokąta (z wyłączeniem Nordic Astrum, River Tower i Platanowy Park) oraz River Tower. Jutro (tj. 17-10-2017) pojawią się zdjęcia z żółtego wielokąta, a w środę z zielonego. W przyszłym tygodniu powinna pojawić się relacja z budowy Platanowego Parku oraz zostaną zaprezentowane inwestycje planowane

3 komentarze:

 1. Targi cieniutkie. Może chętnych na mieszkania jest tylu, że nie warto ich szukać na targach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sensie za dużo chętnych? Na wiosnę zapowiadają się dwie takie imprezy, wtedy się okaże gdzie leży problem

   Usuń
 2. W większości prezentowanych na targach inwestycji zostały pojedyncze mieszkania, albo tylko średnie i duże.

  OdpowiedzUsuń