wtorek, 17 października 2017

[Mieszkaniowy plac budowy] Zachód Bydgoszczy

Siódma odsłona jesiennego przeglądu inwestycji mieszkaniowych. Tym razem zostanie zaprezentowanych 11 inwestycji w zachodniej części miastaPoczątek jesieni to dobry czas na aktualizację zdjęć na budowach mieszkaniowych w Bydgoszczy. Podobnie jak w lipcu Bydgoszcz została podzielona na cztery strefy: górny taras (bez Błonia), centrum (od ronda Grunwaldzkiego do Bydgoszcz Wschód), Fordon i zachód. Oprócz tego, w osobnych wpisach, zostanie zaprezentowanych kilka największych inwestycji, relacja z targów mieszkaniowych oraz inwestycje planowane. Łącznie w ciągu następnych kilku(nastu) dni na Bydgoszcz w budowie będziecie mogli zobaczyć niemal 100 inwestycji w realizacji lub w planach.

Przegląd pojawia się na Bydgoszcz w budowie od poniedziałku 09-10-2017, na początek zostały zaprezentowane inwestycje wewnątrz niebieskiego wielokąta (na poniższej mapie), we wtorek 10-10-2017 pojawił się wpis dotyczący Nordic Astrum. W środę 11-10-2017 kolejne 16 inwestycji z czerwonego wielokąta, w czwartek 12-10-2017 River Tower. Nowy tydzień również zaczął się od inwestycji mieszkaniowych. W poniedziałek (16-10-2017) mogliście zobaczyć relację z targów mieszkaniowych.


Pod opisem i wizualizacją umieszczony został zrzut z mapy inwestycji z dokładną lokalizacją. W opisie inwestycji znajdziecie również informację o aktualnej ilości wolnych lokali.

Koronowska 10 (Czyżkówko) - budynek mieszkalny z 15 mieszkaniami powstający na Czyżkówku. Inwestorem jest firma Unidom. Budowa dobiega końca. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w lipcu. Wolnych mieszkań: 0/15 (stan na 15.10.2017)
Źródło: unidom.bydgoszcz.pl

Kuczmy 1, 3, 12 (Czyżkówko) - zespół trzech budynków mieszkalnych powstających na Czyżkówku łącznie mieszczących 65 mieszkań. Budowa pierwszego pod numerem 12 zakończyła się kilka miesięcy temu, dlatego nie jest już pokazywana. Dobiegają końca prace przy drugim i trzecim budynku. Wolnych mieszkań: 6/45 (stan na 15.10.2017)
Źródło: ogbud-bydgoszcz.com.plTęczowe Osiedle (Czyżkówko) - zespół dziewięciu budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Filtrowej, trwa budowa trzeciego. Inwestycję prowadzi firma SIM. Poprzednie zdjęcia budowy pojawiły się na stronie w lipcu. Wolnych mieszkań: 1/44 (stan na 15.10.2017)
Źródło: sim.bydgoszcz.plZielone Czyżkówko (Czyżkówko) - zespół dwóch budynków mieszkalnych powstających przy ulicach Nowackiego (budynek w tle) oraz Jułgi (w budowie). W powstającym, drugim budynku znajdą się 32 mieszkania. Inwestycję prowadzi PBR S.A. Ostatnie zdjęcia pojawiły się na stronie w lipcu. Wolnych mieszkań: 3/32 (stan na 10.15.2017)
Źródło: zieloneczyzkowko.plVilla Park (Flisy) - zespół sześciu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na Flisach. Inwestycję prowadził Deweloper Korona, ostatni raz na stronie była pokazywana w lipcu. Wolnych mieszkań: brak danych
Źródło: deweloperkorona.pl

Elbląska (Flisy) - budynek mieszkalny w którym znajdzie się 30 mieszkań. Inwestorem jest firma Skorbud, w budynku powstanie 30 mieszkań. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w lipcu. Wolnych mieszkań: 21/30 (stan na 15.10.2017)
Źródło: Skorbud
Osiedle Motylowe (Osowa Góra) - zespół trzech budynków mieszkalnych w których znajdzie się 16 mieszkań. Inwestycję prowadzi firma NU Homes. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w lipcu. Wolnych mieszkań: 13/16 (stan na 15.10.2017)
Źródło: osiedlemotylowe.pl
Ptasia Polana (Osowa Góra) - Kolejna inwestycja na Osowej Górze. Tym razem przy ulicy Biedronkowej, inwestycja jest drugim etapem budowy "Ptasiej Polany", czyli zespołu dwóch budynków mieszkalnych. Budowa wcześniej nie była prezentowana. Wolnych mieszkań: 14/18 (15.10.2017)
Źródło: SIM

Grunwaldzka 62 (Okole) - zespół dwóch budynków mieszkalnych budowanych na Okolu. Poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w lipcu. Wolnych mieszkań: brak danych
Źródło: Archhouse

Panorama (Błonie) - budynek mieszkalny z 85 mieszkaniami zlokalizowany na osiedlu Błonie w pobliżu jednostki NATO, szpitala pulmonologicznego oraz jednego z wydziałów Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego. Inwestorem jest Arkada-Invest, poprzednia relacja z budowy pojawiła się na stronie w lipcu. Ilość wolnych mieszkań: 0/85 (stan 11.07.2017)
Źródło: Arkada InvestCzerwonego Krzyża (Wilczak) - nowa inwestycja firmy Ebud Dom. Inwestycja rozpoczęła się kilka tygodni temu. W budynku powstanie 30 mieszkań. Budowa nie była jeszcze prezentowana na stronie. Wolnych mieszkań: brak danych
Źródło: Ebud dom
Jutro (17-10-2017) na stronie pojawi się relacja z Fordonu. Oprócz mieszkań zaprezentowane zostaną remonty dróg, budowa kortów tenisowych, czy budowa galerii handlowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz