środa, 14 lutego 2018

[KONKURS] Nazwa dla nowego osiedla mieszkaniowego

Deweloper Moderator Inwestycje przygotowuje się do dużej inwestycji mieszkaniowej na Bocianowie. Z tej okazji ogłosił konkurs w którym do wygrania jest laptop. Blog Bydgoszcz w budowie został partnerem konkursu


Teren w pobliżu pętli tramwajowo-autobusowej Rycerska to jeden z ostatnich tak dużych, niezagospodarowanych przestrzeni na bydgoskim Śródmieściu. Na niemal pięciu hektarach ma powstać od 1200 do 1500 nowych mieszkań. Wcześniej w rejonie ulicy Rycerskiej i Pomorskiej znajdował się dworzec towarowy (na zdjęciach), obecnie są to zdegradowane tereny poprzemysłowe.
Kolej dla Bydgoszczy była istotnym czynnikiem rozwoju. O tym fakcie pamięta deweloper, który chciałby aby nowe osiedle miało miastotwórczy charakter i przyspieszyło rewitalizację Bocianowa i północnej części Śródmieścia.

Deweloper Moderator Inwestycje zaprasza mieszkańców Bydgoszczy do udziału w konkursie na nazwę osiedla, które powstanie pomiędzy ulicami Pomorską, Rycerską oraz Świecką. Nazwa może, ale nie musi, być związana z historią miejsca lub ludzi zamieszkujących tereny objęte planami zabudowy. Zgłoszone na konkurs nazwy mogą też być inspirowane współczesnymi realiami miejsca lub jego wizją w przyszłości. Organizator nie stawia w tym zakresie żadnych ograniczeń, ważne aby nazwy były oryginalne, niepublikowane i nieużywane przez innych deweloperów. Szczegółowe informacje możecie przeczytać w regulaminie konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać swoje propozycje na adres e-mail organizatora: sm@moderator-inwestycje.pl

Każdy może zgłosić dowolną liczbę propozycji. W mailu koniecznie powinno się również znaleźć imię i nazwisko autora, miejscowość, telefon kontaktowy oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”.

Konkurs rozpoczyna się 15 lutego i kończy 15 marca tego roku. Do wygrania laptop/notebook 2w1 o wartości 2000 PLN.11 komentarzy:

 1. Wiadomo czy "frontowy" budynek (ten przy rondzie) zostaje? Ciekawy jest, fajnie jakby został wyremontowany. Wie ktoś czy figuruje w rejestrze zabytków? Dalej to już same hale, więc raczej nic ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znając moderatora to wręcz niemożliwe by nie zachowali frontu zwłaszcza ze budynek jest w dobrym stanie technicznym, łatwy do zaadaptowania oraz widoczny od strony ulicy.

   Usuń
  2. Nie można jeszcze nic napisać na 100%, bo inwestycja jest na wczesnym etapie planowania. Ale bym się raczej nie martwił o frontowy budynek. Całą resztę będziecie mogli ocenić już niedługo - jeszcze w lutym wrzucę na BWB zdjęcia wnętrz :)

   Usuń
 2. Dokąd dokładnie sięga teren przeznaczony pod tą inwestycje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Pomorskiej 81. Teren mniej więcej został zaznaczony na mapie inwestycji: http://www.bwb.info.pl/p/mapa-inwestycji.html

   Usuń
 3. Wygra jakiś pseudo-zagraniczny banał jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Byle zeby nie wygrało jakieś monstrum dla typowego leminga w stylu residence em power lub river residence itd....No moja córka to mieszka w apartamencie w/w nazwie....

  OdpowiedzUsuń
 5. A może po prostu osiedle Rycerskie?

  OdpowiedzUsuń