poniedziałek, 12 września 2016

River Tower: poziom zero

Poprzednia relacja z budowy najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy pojawiła się na stronie pod koniec lipca (klik). Ekipa budowlana wbijała wtedy pale w ziemię. Etap palowania został zakończony, wbito w tym czasie kilkaset 14-metrowych betonowych pali. Obecnie trwają prace zbrojeniowe, a wkrótce zalana zostanie płyta fundamentowa.Mimo, że budowa rozpoczęła się na początku lipca budowa już "wyszła z ziemi". Spowodowane jest to brakiem głębokich wykopów tak jak w innych inwestycjach. Pod Rover Tower nie będzie kondygnacji podziemnych, a miejsca parkingowe znajdą się na kilku pierwszych piętrach.
Widoczny na budowie żuraw nie będzie pracował tutaj przez cały czas. Wysokość żurawia wystarczy do prac przy 5/6 kondygnacji. Docelowo budowa River Tower będzie obsługiwana przez dwa żurawie.2 komentarze:

  1. Uwielbiam ten blog. Mam nadzieję że szybko znajdzie Pan pracę w Bydgoszczy dzięki czemu nadal będziemy mogli cieszyć się nowymi postami

    OdpowiedzUsuń
  2. Równiez zgadzam się z przedmócą. blog REWELACYJNY. Jak tylko widzę jakąś budowę w Bydgoszczy tez staram się zrobić fotkę do Archiwum, bo wiem jaką wartość mają po czasie takie fotografie. Jakość zdjęć z komórki a z Pana bloga to niebo a ziemia, więc bardzo dziękuję za pstrykanie najważniejszym budowom Bydgoskim. Proszę o ciąg dalszy:):):)

    OdpowiedzUsuń