poniedziałek, 18 grudnia 2017

[Gołębia 33] Koniec budowy

Dobiegają końca prace przy budowie kolejnej inwestycji mieszkalnej na Górzyskowie. Z tej okazji postanowiłem uwiecznić jak prezentuje się budynek od środka i na zewnątrz


Gołębia 33 to budynek mieszkalny wielorodzinny w którym znajduje się 26 mieszkań o powierzchni od 36,55 m2 do 153,24 m2. Pięć z nich wyposażono w antresolę (te mieszkania są dwupoziomowe). Budynek ma pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną. Na kondygnacji podziemnej znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych.
Obiekt powstał na Górzyskowie, w miejscu które coraz szybciej się rozbudowuje, kolejne domki jednorodzinne zastępowane są kilkukondygnacyjnymi budynkami mieszkalnymi. Budynek został ogrodzony, obecnie trwają ostatnie prace przy zagospodarowaniu zieleni. We wnętrzach również trwają ostatnie prace wykończeniowe, w ostatnich dniach pojawiło się między innymi szkło na barierkach na balkonach.
Budowa rozpoczęła się w IV kwartale 2015 roku. Większość mieszkań znalazła już swojego nabywcę.


Źródło: Moderator Inwestycje
3 komentarze:

  1. Szkoda że nie pokazałeś zdjęć tyłu budynku, gdzie kolejny budynek jest wznoszony w minimalnej odległości. Taki urok Górzyszkowa, ciekawe kiedy boczne działki zostaną wykupionę i zagospodarowane przez jakiegoś dewelopera.

    OdpowiedzUsuń
  2. Półroczny poślizg w budowie, widać było ewidentne braki kadrowe na budowie. Po sąsiedzku budowa Rodźko na ul. Pawiej zakończona w tym samym czasie a ruszyła pod koniec III kwartału 2016 roku. Oby kolejne inwestycje szły sprawniej niż powyższa.

    OdpowiedzUsuń
  3. Powodzenia życzę ludziom spędzającym czas na balkonach z tyłu....

    OdpowiedzUsuń