środa, 11 listopada 2015

Mieszkaniowy plac budowy: Arkada Invest

W sobotę odbyły się drzwi otwarte na jednym z najwyższych budowanych budynków mieszkalnych w Bydgoszcz - Atrium Park, przy okazji postanowiłem pokazać dwie inne inwestycje firmy Arkada-Invest. Jedna z nich dopiero startuje, a druga powstaje przy tablicy z napisem Bydgoszcz, w Niemczu. Niestety pogodę mamy jaką mamy, szczególnie szkoda pogody podczas drzwi otwartych, ponieważ widok z 11 piętra robi wrażenie (widoki ze szczytu tej inwestycji wrzucałem w kwietniu br.).Arkadia 3 (Niemcz) (lokalizacja) - budynek mieszkalny wielorodzinny (24 mieszkania) z lokalami usługowymi na parterze, położony tuż przy Myślęcinku 
Źródło: http://www.arkada-invest.pl/
Panorama Błonie (lokalizacja)- nowa inwestycja na Błoniu. 85 mieszkań przy ulicy Wysokiej (na tyłach jednostki NATO) z widokiem na Bydgoszcz.
Źródło: http://www.arkada-invest.pl/Atrium Park (lokalizacja)- flagowa inwestycja firmy Arkadia-Invest, zespół czterech budynków mieszkalnych (5-11 pięter) położonych na Bartodziejach, budynki wykończone z wysokich jakości materiałów. Mieszkania w dwóch pierwszych budynkach zostały sprzedane, w kończonym właśnie najwyższym budynku większość mieszkań również sprzedana. Od niedawna trwa budowa ostatniego budynku.
Źródło: http://www.arkada-invest.pl/


2 komentarze:

  1. Widzę, że mamy nowość - Panoramę Błonie, czekam na więcej informacji, bo zapowiada się ciekawie. Co do Atrium Park to wiadomo - klasa.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mieszkania od 33 do 81m2 (można również łączyć kilka mieszkań) z balkonami do 38m2. Ceny od 4.450 zł / m2, możliwość kupna w programie MdM. Więcej można poczytać na stronie Arkady-Invest: http://www.arkada-invest.pl/aktualnosci/275-premiera-blonie

      Usuń